SCFL Fixture List
Fixture List
32
Mon, 26th Feb - Sun, 3rd Mar
Tuesday 27th February
Crawley Down Gatwick
Craw D Gat
19:30
Horsham YMCA
Horsham YM
Prem
Billingshurst
Billingshurst
19:45
Forest Row
Forest Row
Div 1
East Preston
East Pres
19:30
Wick
Wick
Div 1
Oakwood
Oakwood
19:45
Copthorne
Copthorne
Div 1
Chessington & Hook
Chess & Hook
19:45
Arundel
Arundel
P Bent
Crowborough Athletic
Crowborough Ath
19:45
Little Common
Little Com
P Bent
Midhurst & Easebourne
Midhurst & Ease
19:45
Haywards Heath Town
Hay Heath
P Bent
Steyning Town
Steyning
19:30
Horsham
Horsham
SCFA Sen
Wednesday 28th February
Peacehaven & Tels U23
Peaceh 23
19:45
Eastbourne Town U23
East Tn 23
U23 E
Selsey U23
Selsey 23
19:45
Ferring U23
Ferring U23
U23 W
Oakwood U23
Oakwood 23
19:45
Steyning Town U23
Steyning Twn U23
U23 N
Worthing United U18
Worthing Utd U18
19:30
Pagham U18
Pagham 18
U18 W
Shoreham U23
Shoreham U23
19:30
Wick U23
Wick U23
U23 Cup
Hassocks U18
Hassocks U18
19:30
Lancing U18
Lancing 18
YC Cup
Thursday 29th February
Bexhill United U23
Bexhill Utd 23
19:30
Eastbourne Utd AFC U23
East Utd 23
U23 E
Hailsham Town U23
Hailsham 23
19:30
Saltdean United U23
Saltdean Utd U23
U23 E
Little Common U23
Little Com 23
19:30
Newhaven U23
Newhav 23
U23 E
Pagham U23
Pagham 23
19:30
Mile Oak U23
Mile Oak 23
U23 W
Worthing United U23
Worthing Utd 23
19:30
Chichester City U23
Chichester City U23
U23 W
Horsham YMCA U23
Horsham YM 23
19:30
Hassocks U23
Hassocks 23
U23 N
Lingfield U23
Lingfield U23
19:45
Roffey U23
Roffey U23
U23 N
Redhill U23
Redhill U23
19:45
Broadbridge Heath U23
Broadb H 23
U23 N
Saturday 2nd March
Bexhill United
Bexhill Utd
15:00
AFC Uckfield Town
Uck Town
Prem
Crowborough Athletic
Crowborough Ath
15:00
Little Common
Little Com
Prem
Eastbourne Utd AFC
Eastb Utd
15:00
AFC Varndeanians
Varndean
Prem
Haywards Heath Town
Hay Heath
15:00
Pagham
Pagham
Prem
Lingfield
Lingfield
15:00
Newhaven
Newhaven
Prem
Loxwood
Loxwood
15:00
Shoreham
Shoreh
Prem
Midhurst & Easebourne
Midhurst & Ease
15:00
Hassocks
Hassocks
Prem
Peacehaven & Tels
Peaceh
15:00
Crawley Down Gatwick
Craw D Gat
Prem
Saltdean United
Saltdean
15:00
Eastbourne Town
East Town
Prem
Steyning Town
Steyning
15:00
Horsham YMCA
Horsham YM
Prem
Alfold
Alfold
15:00
Seaford Town
Seaford
Div 1
Chessington & Hook
Chess & Hook
15:00
Dorking Wanderers B
Dorking Wan B
Div 1
Copthorne
Copthorne
15:00
Mile Oak
Mile Oak
Div 1
East Preston
East Pres
15:00
Arundel
Arundel
Div 1
Oakwood
Oakwood
15:00
Billingshurst
Billingshurst
Div 1
Roffey
Roffey
15:00
Montpelier Villa
Montpel
Div 1
Selsey
Selsey
15:00
Worthing United
Wor Utd
Div 1
Wick
Wick
14:00
Banstead Athletic
Banstead Ath
Div 1
Sunday 3rd March
Burgess Hill Town U18
Burgess Hill T U18
11:00
Montpelier Villa U18
Montpel 18
U18 C
Hassocks U18
Hassocks U18
11:00
Saltdean United U18
Saltdean Utd 18
U18 C
Shoreham U18
Shoreham 18
11:00
Mile Oak U18
Mile Oak 18
U18 C
St Francis Rangers U18 C
St Fran 18 C
11:00
AFC Varndeanians U18
Varndean 18
U18 C
Bognor Regis Town U18
Bognor Reg U18
11:00
Ferring U18
Ferring U18
U18 W
Wick U18
Wick u18
11:00
Pagham U18
Pagham 18
U18 W
Worthing United U18
Worthing Utd U18
11:00
Chichester City U18
Chi City 18
U18 W
Crawley Down Gatwick U18
Crawley Down Gat U18
11:00
Broadbridge Heath U18
Broadb H 18
U18 N
Loxwood U18
Loxwood 18
11:00
Roffey U18
Roffy 18
U18 N
Newhaven U18
Newhaven 18
11:00
Billingshurst U18
Billingshurst U18
YC Cup
Peacehaven & Tels U18
Peaceh 18
11:00
Horsham U18
Horsham U18
YC Cup