SCFL Fixture List
Fixture List
13
Mon, 16th Oct - Sun, 22nd Oct
Monday 16th October
Eastbourne Town U23
East Tn 23
1 - 0
Horsham YMCA U23
Horsham YM 23
SCFA U23
Tuesday 17th October
Burgess Hill Town
Burgess Hill twn
4 - 0
Little Common
Little Com
SCFA Sen
42
Crawley Down Gatwick
Craw D Gat
3 - 0
Saltdean United
Saltdean
SCFA Sen
East Grinstead Town
East Grins
3 - 1
Hassocks
Hassocks
SCFA Sen
157
Haywards Heath Town
Hay Heath
1 - 2
Broadbridge Heath
Broadb H
SCFA Sen
Lancing
Lancing
1 - 2
Eastbourne Utd AFC
Eastb Utd
SCFA Sen
98
Newhaven
Newhaven
0 - 5
Chichester City
Chi City
SCFA Sen
76
Steyning Town
Steyning
6 - 2
Selsey
Selsey
SCFA Sen
Whitehawk
Whitehawk
5 - 2
Crowborough Athletic
Crowborough Ath
SCFA Sen
36
Wick
Wick
2 - 1
Bexhill United
Bexhill Utd
SCFA Sen
Wednesday 18th October
Crawley Down Gatwick U18
Crawley Down Gat U18
2 - 6
Worthing U18
Worthing U18
FA Youth
Thursday 19th October
Redhill U23
Redhill U23
5 - 1
St Francis Rangers U23
St Francis U23
U23 N
Broadbridge Heath U23
Broadb H 23
4 - 4
Saltdean United U23
Saltdean Utd U23
SCFA U23
Steyning Town U23
Steyning Twn U23
2 - 5
Newhaven U23
Newhav 23
SCFA U23
Friday 20th October
Montpelier Villa U23
Montpelier Villa U23
1 - 4
Chichester City U23
Chichester City U23
U23 W
Saturday 21st October
42
Alfold
Alfold
2 - 4
Arundel
Arundel
Div 1
23
Banstead Athletic
Banstead Ath
1 - 0
Oakwood
Oakwood
Div 1
17
Copthorne
Copthorne
3 - 6
Montpelier Villa
Montpel
Div 1
76
Dorking Wanderers B
Dorking Wan B
4 - 1
Mile Oak
Mile Oak
Div 1
95
East Preston
East Pres
2 - 4
Chessington & Hook
Chess & Hook
Div 1
134
Selsey
Selsey
3 - 2
Billingshurst
Billingshurst
Div 1
75
Bosham
Bosham
2 - 4
Capel
Capel
Div 2
30
Rottingdean Village
Rotting
1 - 3
Ferring
Ferring
Div 2
89
Rustington
Rustington
1 - 4
Storrington
Storrington
Div 2
52
Seaford Town
Seaford
1 - 4
Crowborough Athletic
Crowborough Ath
P Bent
Bedfont Sports
Bedfont Sp
2 - 0
Hassocks
Hassocks
FA Vase
69
Crawley Down Gatwick
Craw D Gat
1 - 0
Midhurst & Easebourne
Midhurst & Ease
FA Vase
Greenways
Greenways
1 - 4
Lingfield
Lingfield
FA Vase
235
Haywards Heath Town
Hay Heath
2 - 2
Eastbourne Town
East Town
FA Vase
143
Horsham YMCA
Horsham YM
1 - 1
Eversley & California
Eversley &
FA Vase
112
Little Common
Little Com
2 - 3
Tunbridge Wells FC
Tunbridge W
FA Vase
151
Newhaven
Newhaven
1 - 1
Sporting Bengal United
Sporting B
FA Vase
118
Steyning Town
Steyning
2 - 1
Reading City
Reading Ci
FA Vase
Eastbourne Borough
Eastbourne
0 - 2
Old Bexhillians
Old Bexhil
Div East
Little Common Wanderers
Little Com Wand
0 - 0
Eastbourne Borough
Eastbourne
Div East
Sunday 22nd October
AFC Varndeanians U18
Varndean 18
1 - 2
Montpelier Villa U18
Montpel 18
U18 C
Billingshurst U18
Billingshurst U18
2 - 1
Shoreham U18
Shoreham 18
YC Cup
Bognor Regis Town U18
Bognor Reg U18
1 - 3
Loxwood U18
Loxwood 18
YC Cup
Ferring U18
Ferring U18
1 - 1
Seaford Town U18
Seaford T 18
YC Cup
Horsham U18
Horsham U18
4 - 3
Worthing U18
Worthing U18
YC Cup
Newhaven U18
Newhaven 18
EXPU
East Preston U18
East Pres 18
YC Cup
Peacehaven & Tels U18
Peaceh 18
7 - 1
Eastbourne Town U18
East Town 18
YC Cup
Saltdean United U18
Saltdean Utd 18
1 - 7
Burgess Hill Town U18
Burgess Hill T U18
YC Cup
Steyning Town U18 (N)
Steyning Twn U18 (N)
1 - 0
Chichester City U18
Chi City 18
YC Cup
Worthing United U18
Worthing Utd U18
1 - 3
Lancing U18
Lancing 18
YC Cup