X
Home Clubs Teams Tables Fixtures Media FA Full Time Contact
Logged Out icon
SCFL Fixture List
Fixture List
4
Mon, 21st Sep - Sun, 27th Sep
Monday 21st September
Newhaven U23
Newhav 23
19:45
Langney Wanderers U23
Langney W 23
U23 E
Tuesday 22nd September
Crawley Down Gatwick
Craw D Gat
19:30
Hendon
Hendon
FA Cup
Little Common
Little Com
19:45
Corinthian Casuals
Corinthian
FA Cup
Steyning Town
Steyning
19:45
Sheppey United
Sheppey Utd
FA Cup
Wednesday 23rd September
Eastbourne Utd AFC U23
East Utd 23
19:45
Seaford Town U23
Seaford Town 23
U23 E
Pagham U23
Pagham 23
19:30
Lancing U23
Lancing 23
U23 W
Oakwood U23
Oakwood 23
19:45
Loxwood U23
Loxwood U23
U23 N
St Francis Rangers U23
St Francis U23
19:30
Broadbridge Heath U23
Broadb H 23
U23 N
Thursday 24th September
AFC Uckfield Town U23
Uck Town 23
19:30
Eastbourne Town U23
East Tn 23
U23 E
Bexhill United U23
Bexhill Utd 23
19:30
Hailsham Town U23
Hailsham 23
U23 E
Saltdean United U23
Saltdean Utd U23
19:30
Peacehaven & Tels U23
Peaceh 23
U23 E
East Preston U23
East Pres 23
19:30
Selsey U23
Selsey 23
U23 W
Mile Oak U23
Mile Oak 23
19:30
Montpelier Villa U23
Montpelier Villa U23
U23 W
Crowborough Athletic U23
Crowborough A U23
19:45
Alfold U23
Alfold U23
U23 N
Hassocks U23
Hassocks 23
19:45
Horley Town U23
Horley Town U23
U23 N
Horsham YMCA U23
Hor YMCA 23
19:30
Jarvis Brook U23
Jarvis Brook U23
U23 N
Broadbridge Heath U18
Broadb H 18
19:45
Upper Beeding U18
Upper Beed 18
U18 N
Crawley Down Gatwick U18
Crawley Down Gat U18
19:30
Burgess Hill Town U18
Burgess Hill T U18
U18 N
Friday 25th September
Ferring U23
Ferring U23
19:45
Worthing United U23
Worthing Utd 23
U23 W
Saturday 26th September
AFC Uckfield Town
Uck Town
15:00
Horsham YMCA
Hor YMCA
Prem
Alfold
Alfold
15:00
Langney Wanderers
Langney
Prem
Broadbridge Heath
Broadb H
15:00
Lingfield
Lingfield
Prem
Eastbourne Town
East Town
15:00
Hassocks
Hassocks
Prem
Horley Town
Horley Town
15:00
East Preston
East Pres
Prem
Little Common
Little Com
15:00
Loxwood
Loxwood
Prem
Pagham
Pagham
15:00
Crawley Down Gatwick
Craw D Gat
Prem
Peacehaven & Tels
Peaceh
15:00
Lancing
Lancing
Prem
Saltdean United
Saltdean
15:00
Eastbourne Utd AFC
Eastb Utd
Prem
Steyning Town
Steyning
15:00
Newhaven
Newhav
Prem
AFC Varndeanians
Varndean
15:00
Mile Oak
Mile Oak
Div 1
Bexhill United
Bexhill Utd
15:00
Worthing United
Wor Utd
Div 1
Littlehampton Town
Lit Town
15:00
Oakwood
Oakwood
Div 1
Midhurst & Easebourne
Midhurst & Ease
15:00
Arundel
Arundel
Div 1
Roffey
Roffey
15:00
Wick
Wick
Div 1
Selsey
Selsey
15:00
Billingshurst
Billingshurst
Div 1
Shoreham
Shoreh
15:00
Seaford Town
Seaford
Div 1
Storrington
Storrington
15:00
Hailsham Town
Hailsham
Div 1
Bosham
Bosham
15:00
Littlehampton United
Lit Utd
Div 2
Charlwood
Charlwood
15:00
Worthing Town
Wor Town
Div 2
Copthorne
Copthorne
15:00
Jarvis Brook
Jarvis Br
Div 2
Ferring
Ferring
15:00
Upper Beeding
Up Beed
Div 2
Montpelier Villa
Montpel
15:00
Brighton Electricity
Bri Elec
Div 2
St Francis Rangers
St Fran
15:00
Rustington
Rusting
Div 2
TD Shipley
TD Shipley
15:00
Rottingdean Village
Rotting
Div 2
Sunday 27th September
AFC Uckfield Town U18
Uck Town 18
11:00
Saltdean United U18
Saltdean Utd 18
U18 E
Eastbourne Town U18
East Town 18
11:00
Peacehaven & Tels U18
Peaceh 18
U18 E
Newhaven U18
Newhaven 18
11:00
Montpelier Villa U18
Montpel 18
U18 E
Seaford Town U18
Seaford T 18
11:00
Bexhill United U18
Bexhill Utd U18
U18 E
Arundel U18
Arundel 18
11:00
Steyning Town U18 (W)
Steyning 18 (W)
U18 W
Bosham U18
Bosham U18
11:00
Chichester City U18
Chi City 18
U18 W
East Preston U18
East Pres 18
11:00
Selsey U18
Selsey 18
U18 W
Pagham U18
Pagham 18
11:00
Shoreham U18
Shoreham 18
U18 W
Worthing Town U18
Worthing T 18
11:00
Worthing U18
Worthing U18
U18 W
Worthing United U18
Worthing U 18
11:00
Rustington U18
Rustington U18
U18 W
Billingshurst U18
Billingshurst U18
11:00
St Francis Rangers U18
St Fran 18
U18 N
Broadbridge Heath U18
Broadb H 18
11:00
Horsham YMCA U18
Horsham YM U18
U18 N
Burgess Hill Town U18
Burgess Hill T U18
11:00
Hassocks U18
Hassocks U18
U18 N
Steyning Town U18 (N)
Steyning Twn U18 (N)
11:00
Roffey U18
Roffy 18
U18 N
Upper Beeding U18
Upper Beed 18
11:00
Alfold U18
Alfold U18
U18 N