X
Home Clubs Tables Fixtures Media FA Full Time Contact
Logged Out icon
SCFL Fixture List
Fixture List
9
Mon, 20th Sep - Sun, 26th Sep
Monday 20th September
Saltdean United U23
Saltdean Utd U23
5 - 2
Eastbourne Utd AFC U23
East Utd 23
U23 E
Tuesday 21st September
East Preston
East Pres
0 - 3
Broadbridge Heath
Broadb H
Prem
Horsham YMCA
Horsham YM
2 - 2
Steyning Town
Steyning
Prem
Loxwood
Loxwood
0 - 2
Littlehampton Town
Lit Town
Prem
Pagham
Pagham
1 - 2
Alfold
Alfold
Prem
Montpelier Villa
Montpel
3 - 3
Shoreham
Shoreh
Div 1
Oakwood
Oakwood
0 - 3
Midhurst & Easebourne
Midhurst & Ease
Div 1
Worthing United
Wor Utd
0 - 1
Seaford Town
Seaford
Div 1
Wednesday 22nd September
AFC Varndeanians
Varndean
20:00
Crawley Down Gatwick
Craw D Gat
Prem
Bexhill United
Bexhill Utd
19:30
Saltdean United
Saltdean
Prem
Mile Oak U23
Mile Oak 23
19:30
Peacehaven & Tels U23
Peaceh 23
U23 E
Seaford Town U23
Seaford Town 23
19:30
Newhaven U23
Newhav 23
U23 E
Shoreham U23
Shoreham U23
19:30
Eastbourne Town U23
East Tn 23
U23 E
Arundel U23
Arundel 23
19:45
Worthing United U23
Worthing Utd 23
U23 W
Selsey U23
Selsey 23
19:45
East Preston U23
East Pres 23
U23 W
Oakwood U23
Oakwood 23
19:30
Crowborough Athletic U23
Crowborough A U23
U23 N
Thursday 23rd September
Bexhill United U23
Bexhill Utd 23
19:30
Hailsham Town U23
Hailsham 23
U23 E
Littlehampton United U23
Littlehampton Utd U2
19:30
Pagham U23
Pagham 23
U23 W
Wick U23
Wick U23
19:45
Montpelier Villa U23
Montpelier Villa U23
U23 W
Roffey U23
Roffey U23
19:30
Alfold U23
Alfold U23
U23 N
St Francis Rangers U23
St Francis U23
19:45
Horsham YMCA U23
Horsham YM 23
U23 N
Steyning Town U23
Steyning Twn U23
19:45
Broadbridge Heath U23
Broadb H 23
U23 N
Friday 24th September
Ferring U23
Ferring U23
19:45
Chichester City U23
Chichester City U23
U23 W
Saturday 25th September
AFC Uckfield Town
Uck Town
15:00
Newhaven
Newhav
Prem
Broadbridge Heath
Broadb H
15:00
Steyning Town
Steyning
Prem
Eastbourne Utd AFC
Eastb Utd
15:00
Lingfield
Lingfield
Prem
Horsham YMCA
Horsham YM
15:00
Littlehampton Town
Lit Town
Prem
Peacehaven & Tels
Peaceh
15:00
Eastbourne Town
East Town
Prem
Billingshurst
Billingshurst
15:00
Storrington
Storrington
Div 1
Dorking Wanderers Res
Dorking Wan Res
15:00
Forest Row
Forest Row
Div 1
Selsey
Selsey
15:00
Roffey
Roffey
Div 1
Bosham
Bosham
15:00
Copthorne
Copthorne
Div 2
Charlwood
Charlwood
15:00
Rustington
Rusting
Div 2
Ferring
Ferring
15:00
Brighton Electricity
Bri Elec
Div 2
Littlehampton United
Lit Utd
15:00
Jarvis Brook
Jarvis Br
Div 2
St Francis Rangers
St Fran
15:00
Upper Beeding
Up Beed
Div 2
Worthing Town
Wor Town
15:00
Southwater
Southwater
Div 2
Abbey Rangers
Abbey Rang
15:00
Montpelier Villa
Montpel
FA Vase
AFC Varndeanians
Varndean
15:00
Kent Football United
Kent Footb
FA Vase
Alfold
Alfold
15:00
Redhill
Redhill
FA Vase
Alton
Alton
15:00
Pagham
Pagham
FA Vase
Arundel
Arundel
15:00
Shaftesbury Town
Shaftesbur
FA Vase
Athletic Newham
Athletic N
15:00
Bexhill United
Bexhill Utd
FA Vase
Epsom & Ewell
Epsom & Ewell
15:00
Mile Oak
Mile Oak
FA Vase
Fisher
Fisher
15:00
Little Common
Little Com
FA Vase
Godalming Town
Godalming Twn
15:00
Badshot Lea
Badshot Le
FA Vase
Hailsham Town
Hailsham
15:00
Staplehurst Monarchs
Staplehurs
FA Vase
Hassocks
Hassocks
15:00
Beckenham
Beckenham
FA Vase
Lordswood
Lordswood
15:00
Seaford Town
Seaford
FA Vase
Loxwood
Loxwood
15:00
Erith and Belvedere
Erith and Bel
FA Vase
Meridian VP
Meridian V
15:00
Shoreham
Shoreh
FA Vase
Midhurst & Easebourne
Midhurst & Ease
15:00
Alresford Town
Alresford
FA Vase
Saltdean United
Saltdean
15:00
Bridon Ropes
Bridon Rope
FA Vase
Tower Hamlets
Tower Haml
15:00
Crawley Down Gatwick
Craw D Gat
FA Vase
Worthing United
Wor Utd
15:00
Stansfeld
Stansfeld
FA Vase
Sunday 26th September
AFC Varndeanians U18
Varndean 18
11:00
Hassocks U18
Hassocks U18
U18 C
Burgess Hill Town U18
Burgess Hill T U18
11:00
Worthing United U18
Worthing Utd U18
U18 C
Haywards Heath Town U18
Hay Heath 18
11:00
Montpelier Villa U18
Montpel 18
U18 C
Steyning Town U18 (C)
Steyning U18 C
11:00
St Francis Rangers U18
St Fran 18
U18 C
Upper Beeding U18
Upper Beed 18
11:00
Shoreham U18
Shoreham 18
U18 C
AFC Uckfield Town U18
Uck Town 18
11:00
Bexhill United U18
Bexhill Utd U18
U18 E
Eastbourne Town U18
East Town 18
11:00
Seaford Town U18
Seaford T 18
U18 E
Eastbourne United U18
Eastbourne Utd U18
11:00
Hailsham Town U18
Hailsham 18
U18 E
Newhaven U18
Newhaven 18
11:00
Willingdon Athletic U18
Willingdon U18
U18 E
Peacehaven & Tels U18
Peaceh 18
11:00
Saltdean United U18
Saltdean Utd 18
U18 E
Bognor Regis Town U18
Bognor Reg U18
11:00
Ferring U18
Ferring U18
U18 W
Pagham U18
Pagham 18
11:00
Rustington U18
Rustington U18
U18 W
Worthing Town U18
Worthing T 18
11:00
Steyning Town U18 (W)
Steyning 18 (W)
U18 W
Worthing U18
Worthing U18
11:00
Storrington U18
Storrington U18
U18 W
Alfold U18
Alfold U18
11:00
Roffey U18
Roffy 18
U18 N
Billingshurst U18
Billingshurst U18
11:00
Horsham YMCA U18
Horsham YM U18
U18 N
Broadbridge Heath U18
Broadb H 18
11:00
Three Bridges U18
Three Bridges 18
U18 N
East Grinstead Town U18
East Grinstead T U18
11:00
Crawley Down Gatwick U18
Crawley Down Gat U18
U18 N
Horsham U18
Horsham U18
11:30
Loxwood U18
Loxwood 18
U18 N