X
Home Clubs Tables Fixtures Media FA Full Time Contact
Logged Out icon
SCFL Fixture List
Fixture List
32
Mon, 5th Apr - Sun, 11th Apr
Tuesday 13th April
Eastbourne Town
East Town
2 - 1
AFC Uckfield Town
Uck Town
Prem A
Little Common
Little Com
0 - 4
Newhaven
Newhav
Prem A
Lancing
Lancing
1 - 2
Pagham
Pagham
Prem B
Steyning Town
Steyning
3 - 1
East Preston
East Pres
Prem B
Crawley Down Gatwick
Craw D Gat
1 - 2
Lingfield
Lingfield
Prem C
Horley Town
Horley Town
1 - 3
Hassocks
Hassocks
Prem C
Horsham YMCA
Hor YMCA
3 - 2
Alfold
Alfold
Prem D
Loxwood
Loxwood
2 - 1
Broadbridge Heath
Broadb H
Prem D
Seaford Town
Seaford
1 - 1
AFC Varndeanians
Varndean
D1 A
Storrington
Storrington
0 - 3
Shoreham
Shoreh
D1 B
Wick
Wick
0 - 2
Worthing United
Wor Utd
D1 B
Oakwood
Oakwood
2 - 2
Arundel
Arundel
D1 C
Roffey
Roffey
0 - 1
Billingshurst
Billingshurst
D1 C
Ferring
Ferring
0 - 4
Worthing Town
Wor Town
D2 A
Charlwood
Charlwood
0 - 0
Copthorne
Copthorne
D2 B
St Francis Rangers
St Fran
0 - 1
Jarvis Brook
Jarvis Br
D2 B
Bexhill United U23
Bexhill Utd 23
0 - 4
Peacehaven & Tels U23
Peaceh 23
U23 A
Wednesday 14th April
Bexhill United
Bexhill Utd
19:30
Mile Oak
Mile Oak
D1 A
Littlehampton United
Lit Utd
19:30
Rustington
Rusting
D2 A
Seaford Town U23
Seaford Town 23
19:30
Newhaven U23
Newhav 23
U23 A
Horley Town U23
Horley Town U23
19:30
Horsham YMCA U23
Hor YMCA 23
U23 B
Thursday 15th April
Eastbourne Town U23
East Tn 23
19:30
Montpelier Villa U23
Montpelier Villa U23
U23 A
Mile Oak U23
Mile Oak 23
19:30
Broadbridge Heath U23
Broadb H 23
U23 B
St Francis Rangers U23
St Francis U23
19:30
Hassocks U23
Hassocks 23
U23 B
East Preston U23
East Pres 23
19:30
Chichester City U23
Chichester City U23
U23 C
Pagham U23
Pagham 23
19:30
Worthing United U23
Worthing Utd 23
U23 C
Saturday 17th April
AFC Uckfield Town
Uck Town
16:15
Newhaven
Newhav
Prem A
Little Common
Little Com
12:30
Eastbourne Town
East Town
Prem A
Pagham
Pagham
12:30
East Preston
East Pres
Prem B
Crawley Down Gatwick
Craw D Gat
12:30
Horley Town
Horley Town
Prem C
Hassocks
Hassocks
12:30
Lingfield
Lingfield
Prem C
Broadbridge Heath
Broadb H
12:30
Alfold
Alfold
Prem D
Horsham YMCA
Hor YMCA
12:30
Loxwood
Loxwood
Prem D
AFC Varndeanians
Varndean
12:30
Mile Oak
Mile Oak
D1 A
Bexhill United
Bexhill Utd
12:30
Seaford Town
Seaford
D1 A
Lancing
Lancing
12:30
Flackwell Heath
Flackwell
FA Vase
Shoreham
Shoreh
16:15
Worthing United
Wor Utd
D1 B
Wick
Wick
12:30
Storrington
Storrington
D1 B
Billingshurst
Billingshurst
12:30
Arundel
Arundel
D1 C
Midhurst & Easebourne
Midhurst & Ease
12:30
Roffey
Roffey
D1 C
Ferring
Ferring
12:30
Rottingdean Village
Rotting
D2 A
Rustington
Rusting
12:30
Montpelier Villa
Montpel
D2 A
Worthing Town
Wor Town
16:15
Littlehampton United
Lit Utd
D2 A
Charlwood
Charlwood
16:15
TD Shipley
TD Shipley
D2 B
Copthorne
Copthorne
12:45
St Francis Rangers
St Fran
D2 B
Jarvis Brook
Jarvis Br
12:30
Upper Beeding
Up Beed
D2 B
Sunday 18th April
Chichester City U18
Chi City 18
11:00
Arundel U18
Arundel 18
U18 1
East Preston U18
East Pres 18
11:00
Pagham U18
Pagham 18
U18 1
Rustington U18
Rustington U18
11:00
Steyning Town U18 (W)
Steyning 18 (W)
U18 1
Mile Oak U18
Mile Oak 18
11:00
Worthing United U18
Worthing U 18
U18 2
Shoreham U18
Shoreham 18
11:00
Steyning Town U18 (N)
Steyning Twn U18 (N)
U18 2
Worthing U18
Worthing U18
12:00
Worthing Town U18
Worthing T 18
U18 2
Horsham YMCA U18
Horsham YM U18
11:00
Hassocks U18
Hassocks U18
U18 3
Saltdean United U18
Saltdean Utd 18
11:00
St Francis Rangers U18
St Fran 18
U18 3
AFC Uckfield Town U18
Uck Town 18
11:00
Montpelier Villa U18
Montpel 18
U18 4
Newhaven U18
Newhaven 18
11:00
Eastbourne Town U18
East Town 18
U18 4
Seaford Town U18
Seaford T 18
11:00
Bexhill United U18
Bexhill Utd U18
U18 4