Download Excel   Download Word
 

Fixtures & Results

Result not yet confirmed by the league

Results marked with this symbol are from the results line and may change after league confirmation.
All other results have been confirmed by the league.


HomeScoreAwayGroundDetails
16/04/2018

DIVISION 2

WORTHING TOWN
 0-6 RUSTINGTON
    Stephen Kirkham (03)
    Stephen Kirkham (05)
    Christopher Darwin (06)
    Declan Jenkins (36)
    Christopher Darwin (48)
    Carl Bennett (86)
PALATINE PARK >

UNDER 21 CHALLENGE CUP S

PEACEHAVEN & TELS U21
    Joshua Marshall (18)
    Joshua Marshall (54)
    Joshua Marshall (72)
 3-0 PAGHAM U21
THE SPORTS PARK >
17/04/2018

PREMIER

AFC UCKFIELD TOWN
 0-0 LOXWOOD
THE OAKS >
ARUNDEL
    Lewis Jenkins (36)
 1-1 EAST PRESTON
    Jack Barnes (26)
MILL ROAD >
BROADBRIDGE HEATH
 0-4 HAYWARDS HEATH TOWN
    Karl Akehurst (29)
    Melford Simpson (81)
    Callum Saunders (85)
    Alex Laing (89)
BROADBRIDGE LEISURE CENTRE >
CHICHESTER CITY
    Robert Hutchings (10)
    Scott Jones (17)
    Robert Hutchings (22)
 3-1 THREE BRIDGES
    John Lansdale (78)
OAKLANDS PARK >
EASTBOURNE UNITED AFC
    Michael Ginno (36)
    Callum Hart (45)
    Thomas Penfold (74)
 3-5 EASTBOURNE TOWN
    Adam Davidson (07)
    Daniel Rogers (43)
    Daniel Rogers (46)
    Christopher Cumming-Bart (60)
    Evan Archibald (79)
THE OVAL >

DIVISION 1

BILLINGSHURST
    Craig Grantham (85)
 1-0 BEXHILL UNITED
JUBILEE FIELDS BILLINGSHURS >
HAILSHAM TOWN
    Sam Divall (09)
    Danny Leach (42)
    Dean Stevens (77)
 3-3 LANGNEY WANDERERS
    Wayne Wilkinson (01)
    Liam Baitup (32)
    Paul Rogers (75)
THE BEACONSFIELD >
MIDHURST & EASEBOURNE
    Kieran Carter (15)
    Mark Broughton (50)
 2-2 SELSEY
    Mouhamadou Seye (56)
    Cameron Corell (86)
ROTHERFIELD >
OAKWOOD
    Mark Gilbert (19)
    Alfie Marsh (64)
 2-3 WICK
    George Cody (22)
    Charles Northeast (73)
    David Crouch (76)
TINSLEY LANE >
STORRINGTON
 0-3 ST FRANCIS RANGERS
    Christopher Capper (16)
    Ross Jones (23)
    Oluwaseun Olabiyi (67)
REC GROUND STORRINGTON >

DIVISION 2 CHALLENGE CUP S

BOSHAM
    Graeme Dowden (65)
    Grant Radmore (84)
 2-1 COWFOLD
    Rhyse Nash (57)
THE SHOOTING FIELD >

DIVISION 2

CLYMPING
    Daniel Jarvis (54)
 1-5 ROFFEY
    Alastair Thompson (06)
    Alastair Thompson (39)
    Adam Wicking (51)
    Benjamin Chowney (60)
    Benjamin Chowney (86)
ST FLORA SPORTSFIELD >
18/04/2018

PETER BENTLEY CHALLENGE CUP S

CRAWLEY DOWN GATWICK
    Williams Peauroux (36)
 1-3 HORSHAM YMCA
    Mark Cave (25)
    Dean Carden (29)
    David Brown (51)
THE BEACON >

DIVISION 1

MILE OAK
    Andrew McDowell (06)
 1-1 SOUTHWICK
    Connah Gardener-Lowe (42)
MILE OAK REC GROUND >

UNDER 21 (EAST)

HAILSHAM TOWN U21
 0-3 LITTLE COMMON U21
    Zac Boutwood (66)
    Stuart Collier (80)
    Niall Macdonald (84)
THE BEACONSFIELD >

UNDER 21 (WEST)

PAGHAM U21
    Jack Parkinson (64)
 1-0 WORTHING UNITED U21
NYETIMBER LANE >

UNDER 18 (EAST)

PEACEHAVEN & TELS U18
    Charlie rocks (09)
    Charlie rocks (16)
    Lee browne (26)
    Jem tenkin-Fisher (38)
    Lucas tyrrell (85)
 5-3 NEWHAVEN U18
    Joshua silva Carvalho (34)
    Myles bickmore-Vaugh (45)
    Alfie haggar (66)
THE SPORTS PARK >

UNDER 18 (WEST)

EAST PRESTON U18
 0-1 SHOREHAM U18
    Alfie westhead (27)
LASHMAR >
19/04/2018

PREMIER

NEWHAVEN
Ben Dartnall 52
 1-0 AFC UCKFIELD TOWN
THE TRAFALGAR GROUND >

DIVISION 1

LINGFIELD
Sammy Clements 51 Nicky Dembele 62 Chris Ransome 80
 3-1 HAILSHAM TOWN
Dean Stevens 59
SPORTS PAVILION >

DIVISION 2 CHALLENGE CUP S

RUSTINGTON
    Christopher Darwin (26)
    Christopher Darwin (51)
 2-0 SIDLESHAM
NYETIMBER LANE >

UNDER 21 (EAST)

AFC UCKFIELD TOWN U21
 0-1 ROTTINGDEAN VILLAGE U21
Tom Boyle 77
THE OAKS >

UNDER 21 (WEST)

EAST PRESTON U21
    George Laughlin (49)
 1-1 HASSOCKS U21
    Connor Bradley (60)
LASHMAR >
HORSHAM YMCA U21
    James Pearse (15)
    Jack Ryder (20)
    Daniel Evans (44)
    Daniel Evans (67)
    Jack Ryder (82)
 5-3 MILE OAK U21
    Jack Marriott (10)
    Jack Marriott (25)
    Aaron Clarke (78)
GORINGS MEAD >
SOUTHWICK U21
    Dominic Shepherd (70)
 1-3 LANCING U21
    Adam Carlier (43)
    Charles Chikowore (48)
    Liam Reynolds (71)
OLD BARN WAY >
WICK U21
 2-2 STEYNING TOWN U21
Rafe Brookes 50 Ben Ward 70
CRABTREE PARK >

UNDER 18 (CENTRAL)

HAYWARDS HEATH TOWN U18
    Matthew llewellyn (11)
    Ollie broad (33)
    Christian weatherstone (44)
    Sonny southwell (75)
    Ryan murphy (87)
 5-0 AFC VARNDEANIANS U18
HANBURY PARK >
ROFFEY U18
 0-0 BROADBRIDGE HEATH U18 BARTHOLOMEW WAY >

UNDER 18 (WEST)

FELPHAM COLTS U18  1-8 CHICHESTER CITY U18 ST FLORA SPORTSFIELD >
20/04/2018

DIVISION 1

OAKWOOD
Clyde Jacques 53 Mervin Bhujun 65
 2-3 ST FRANCIS RANGERS
    Ross Jones (09)
    Oluwaseun Olabiyi (21)
    Oluwaseun Olabiyi (72)
TINSLEY LANE >
21/04/2018

PREMIER

ARUNDEL   LOXWOOD MILL ROAD >
BROADBRIDGE HEATH   HASSOCKS BROADBRIDGE LEISURE CENTRE >
EAST PRESTON   AFC UCKFIELD TOWN LASHMAR >
EASTBOURNE UNITED AFC   CHICHESTER CITY THE OVAL >
HAYWARDS HEATH TOWN   HORSHAM YMCA HANBURY PARK >
LANCING   LITTLEHAMPTON TOWN CULVER ROAD >
NEWHAVEN   WORTHING UNITED THE TRAFALGAR GROUND >
PAGHAM   EASTBOURNE TOWN NYETIMBER LANE >
SALTDEAN UNITED   CRAWLEY DOWN GATWICK HILL PARK >
THREE BRIDGES   PEACEHAVEN & TELS JUBILEE FIELD >

DIVISION 1

AFC VARNDEANIANS   MILE OAK WITHDEAN STADIUM >
BILLINGSHURST   SELSEY JUBILEE FIELDS BILLINGSHURS >
LANGNEY WANDERERS   LITTLE COMMON PRIORY LANE >
LINGFIELD   SOUTHWICK SPORTS PAVILION >
MIDHURST & EASEBOURNE   STORRINGTON ROTHERFIELD >
RINGMER   BEXHILL UNITED CABURN GROUND >
SEAFORD TOWN   HAILSHAM TOWN THE CROUCH >
WICK   STEYNING TOWN CRABTREE PARK >

DIVISION 2

ALFOLD   ROTTINGDEAN VILLAGE ALFOLD REC >
CLYMPING   JARVIS BROOK ST FLORA SPORTSFIELD >
COWFOLD   RUSTINGTON COWFOLD PLAYING FIELD >
FERRING   MONTPELIER VILLA THE GLEBELANDS,FERRING. >
ROFFEY   SIDLESHAM BARTHOLOMEW WAY >
WORTHING TOWN   UPPER BEEDING PALATINE PARK >

RESERVE SECTION

BROADBRIDGE HEATH Res   PAGHAM Res XX - TO BE DEFINED >
CRAWLEY DOWN GATWICK Res   AFC VARNDEANIANS Res THE HAVEN CENTRE >
22/04/2018

YOUTH CHALLENGE CUP 3

AFC UCKFIELD TOWN U18   CHICHESTER CITY U18 THE OAKS >
HASSOCKS U18   EAST PRESTON U18 THE BEACON >
SHOREHAM U18   ROFFEY U18 MIDDLE ROAD >

UNDER 18 (CENTRAL)

HAYWARDS HEATH TOWN U18   SOUTHWICK U18 HANBURY PARK >
UPPER BEEDING U18   MILE OAK U18 MEMORIAL PLAYING FIELD >

UNDER 18 (EAST)

HAILSHAM TOWN U18   EASTBOURNE UNITED AFC U18 THE BEACONSFIELD >

UNDER 18 (WEST)

WORTHING TOWN U18   BOSHAM U18 PALATINE PARK >
WORTHING UNITED U18   STEYNING TOWN (WEST) U18 THE ROBERT ALBON MEMORIAL >
23/04/2018

DIVISION 2

CLYMPING   COWFOLD ST FLORA SPORTSFIELD >

RESERVE SECTION

MIDHURST & EASEBOURNE Res   STEYNING TOWN Res ROTHERFIELD >

UNDER 21 (EAST)

EASTBOURNE UNITED AFC U21   HAILSHAM TOWN U21 THE OVAL >
PEACEHAVEN & TELS U21   SALTDEAN UNITED U21 THE SPORTS PARK >

UNDER 21 (WEST)

PAGHAM U21   MILE OAK U21 NYETIMBER LANE >
24/04/2018

PREMIER

AFC UCKFIELD TOWN   CRAWLEY DOWN GATWICK THE OAKS >
ARUNDEL   THREE BRIDGES MILL ROAD >
BROADBRIDGE HEATH   HORSHAM YMCA BROADBRIDGE LEISURE CENTRE >
CHICHESTER CITY   NEWHAVEN OAKLANDS PARK >
EASTBOURNE TOWN   EAST PRESTON THE SAFFRONS >
LITTLEHAMPTON TOWN   LOXWOOD ST FLORA SPORTSFIELD >
SALTDEAN UNITED   PEACEHAVEN & TELS HILL PARK >

DIVISION 1

LINGFIELD   BILLINGSHURST SPORTS PAVILION >
WICK   SELSEY CRABTREE PARK >

DIVISION 2

ROFFEY   JARVIS BROOK BARTHOLOMEW WAY >

SCFA INTERMEDIATE CUP F

RUSTINGTON   EASTBOURNE RANGERS CULVER ROAD >

UNDER 21 (WEST)

STEYNING TOWN U21   SOUTHWICK U21 THE SHOOTING FIELD >

UNDER 18 (WEST)

SIDLESHAM U18   CHICHESTER CITY U18 REC GROUND SIDLESHAM >